קפיטליסט
אודות ותנאי השימוש

אודות ותנאי השימוש

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

ברוכים הבאים לאתר ‘קפיטליסט' (להלן “האתר”, “השירות”, “אנחנו” או “אנו”), האתר של חברת "". אתר “קפיטליסט” משתמש כאתר המספק מידע פיננסי בנוגע לשוק ההון והתנהלות כלכלית והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. השירות לא יהיה זמין לכל משתמש שהוסר בעבר מהשירות.

1.קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “קפיטליסט” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “קפיטליסט”. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

2.אחריות

התכנים המוצגים באתר מוצגים וניתנים לשימוש כמו שהם (“As Is”).
האתר או מפעילו אינם מצהירים או מציגים או מבטיחים כי התכנים מתאימים לצרכיי המשתמש או מטרותיו ולא יישאו בכל אחריות להתאמתם כאמור.
הנהלת האתר ומפעיליו משקיעים מאמצים רבים על מנת שכל התכנים באתר יהיו באיכות גבוהה, עדכניים ומהימנים. ואולם,לאור מורכבות התכנים, תיתכנה טעויות ו/או אי דיוקים בתכנים הנכללים באתר, והאתר או מפעיליו או מנהליו לא יישאו בכל אחריות בקשר לטעויות או לשגיאות בתכנים המוצגים באתר או לשימוש בהם או תוצאותיו ו/או השלכותיהם.
המשתמש מצהיר בזה, כי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שהוא עושה או יעשה בתכנים או בשירות המוצע על ידי האתר והאתר או מפעיליו לא יהיו אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף, שנגרם או ייגרם למשתמש או לכל צד שלישי אחר, כתוצאה מהשימוש בתכנים או באתר או בשירות המוצע בו לרבות בגין ביטול ו/או הפסקת רכישת השירותים המוצעים באתר, לרבות במקרה של שיבושים ו/או ליקויים בהעברת התכנים ו/או בהענקת השירותים, תהא הסיבה אשר תהא.
כמו כן, לאתר ‘וורדפרס בחינם' לא תהיה אחראיות למידע ולתכנים שיתפרסמו באתר על-ידי צדדים שלישיים כלשהם, לרבות מפרסמים.
שמות של אנשים, חברות, מוצרים ו/או דמויות הנזכרים באתר לצרכים פדגוגיים, אין מטרתם לייצג ישויות אמיתיות, וכל קשר בינם לבין ישויות אמיתיות בשם זהה או דומה הינו מקרי לחלוטין.

3.חשבונות משתמשים

החשבון שלך באתר נותן לך את הגישה לשירותים ופונקציונליות שתעודכן ותתוחזק מעת לעת לשיקול דעתנו הבלעדי. בהתחברות באמצעות שירותי צד שלישי (לדוגמא פייסבוק או גוגל), אתה נותן לנו את הרשות לקבל גישה ולהשתמש במידע שלך מאותם שירותים כמורשה על ידי אותו השירות, ולאחסן את פרטי ההתחברות שלך לאותו השירות.

אתה לעולם לא רשאי להשתמש בחשבון של משתמש אחר ללא רשות. ביצירת חשבון, אתה מחוייב לספק מידע מדוייק ושלם. אתה נושא באחריות הבלעדית לפעילות שמבוצעת בחשבון שלך, ואתה מחויב לשמור על הסיסמה שלך מאובטחת. אנו מעודדים אותם להשתמש בסיסמאות ‘חזקות' (סיסמאות המכילות קומבינציה של של ספרות, אותיות וסמלים) בחשבון שלך. אתה מחוייב לידע את מנהלי אתר ‘קפיטליסט' בצורה מיידית בכל מקרה של פרצת אבטחה או שימוש לא מורשה בחשבון שלך. קפיטליסט לא יהיו אחראיים על כל אבדן שנגרם על ידי שימוש לא מורשה בחשבון שלך.

אתה יכול לשלוט בפרופיל המשתמש שלך ואיך אתה מתקשר עם השירות באמצעות שינוי ההגדרות בעמוד ‘חשבון' או ‘פרופיל' > ‘עריכת פרופיל'. כשאתה מספק לנו את כתובת המייל שלך אתה מאשר לשלוח לך התראות הקשורות לשירות, כולל כל התראה הנדרשת על פי חוק. אנו עלולים לשלוח למייל שלך בנוסף גם הודעות נוספות, כמו עדכונים לפיצ'רים בשירות והצעות מיוחדות. אם אתה לא מעוניין לקבל מיילים מסוג זה, אתה יכול לשנות את העדפות קבלת המיילים שלך בלחיצה על הקישור בתחתית של כל מייל. שינוי העדפות קבלת המיילים עלולה למנוע מך לקבל הודעות הנוגעות לעדכונים, שיפורים והצעות מיוחדות.

"קפיטליסט" תהיה רשאית לשלוח אליך כל מידע פרסומי ו/או שיווקי שלה ו/או של צדדים שלישיים בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי תוך שימוש בכל אחד מאמצעי התקשורת האלקטרונית שמסרת לה בעת הרישום לאתר או במועד מאוחר יותר, לרבות הודעות בדואר אלקטרוני ובהודעות SMS.

4.חוקי השירות

אתה מסכים לא לעסוק בכל אחת מהפעילויות הבאות: (1) להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לשתף, לשכפל, או לפרסם כל חלק מהשירות בכל פלטפורמה (לדוגמא אתר אינטרנט, פרסום אקטרוני, פרסום דפוס וכדומה..) או לאפשר לאחרים בין במישרין ובין בעקיפין, לבצע אחת מן הפעולות המנויות לעיל, כולל אך לא רק על ידי כל מערכת איסוף מידע אוטומאטית או לא אוטומאטית. (2) שימוש בשירות בכל מערכת אוטומאטית, כולל אך לא רק ‘בוטים' ‘זחלנים' וכדומה.. על מנת לגשת לשירות בצורה השולחת יותר בקשות לשרתי וורדפרס בחינם משימוש סביר של אדם אנושי באותו פרק זמן בשימוש בדפדפן אינטרנט קונבנציונאלי (מלבד במקרים בהם האתר מאפשר למפעילי רשתות חיפוש ציבוריות גישה לשימוש בזחלנים להעתקת חומרים מcapitalistil.com למטרה הבלעדית ליצירת אינדקס חיפוש ציבורי זמין לציבור). (3) העברת ספאם, הודעות שרשרת, או כל כל מייל אחר ללא אישור או הזמנה. (4) לנסות להתערב או לסכן את אמינות או בטחון המערכת או לפענח כל מידע המועבר אל או מהשרתים לשירות או השירות לשרתים. (5) לקיחת כל פעולה לא סבירה או שגורמת לעומס לא פרופורציונאלי על התשתית שלנו לפי שיקול דעתנו הבלעדי. (6) העלאת מידע לא תקין, וירוסים, תולעים, קטעי קוד או תוכנה דרך השירות. (7) איסוף או כרייה של כל מידע מזהה אישי , כולל שמות משתמשים מהשירות. (8) שימוש בשירות לכל מטרת שידול מסחרית. (9) להתחזות לאדם אחר או להציג את הקשרים שלך לאדם או גוף בצורה לא נכונה או מטעה, לבצע הונאה, להחביא או לנסות להסתיר את הזהות שלך. (10) להתערב בפעילות התקינה של השירות. (11) לגשת לשירות באמצעות כל טכנולוגיה או אמצעי אחר מלבד אלו הניתנים או מאושרים על ידי השירות. (12) לעקוף כל אמצעי שאנו מיישמים על מנת למנוע או להגביל גישה לשירות, כולל אך לא רק פיצ'רים שמונעים או מגבילים אפשרות להעתקת התוכן או אוכפים מגבלות לשימוש בשרות או בתוכן המוצג בו.

אנחנו עלולים, ללא התראה מוקדמת, לשנות את השירות, להפסיק לספק את השירות, לך או למשתמשים באופן כללי, או ליצור הגבלות שימוש לשירות. אנו עלולים להפסיק או להשעות את הגישה שלך לשירות באופן זמני או קבוע מכל סיבה שהיא, ללא התראה מוקדמת או חבות, כולל אם לשיקול דעתנו הבלעדי הפרת כל אחד מתנאי הסכם זה, או ללא סיבה כלל. בהפסקת השירות מכל סיבה או ללא סיבה, אתה עדיין כבול להסכם זה.

אתה אחראי בצורה בלעדית לאינטרקציה שלך עם משתמשים אחרים של קפיטליסט. אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך ללא כל התחייבות, לנטר מחלוקות בינך לבין משתמשים אחרים. לצוות האתר אין כל חבות או אחריות על האינטרקציה שלך עם משתמשים אחרים, או על כל פעולה או אי-פעולה של משתמשים.

5.קישורים לאתרים חיצוניים

השירות עלול לכלול קישורים לאתרים של צד ג', מפרסמים, שירותים, הצעות מיוחדות, או אירועים ופעילויות אחרות שלא בבעלות ‘קפיטליסט'. צוות האתר לא לוקחת אחריות על שום מידע, מוצר, חומרים או שירותים מאתרי צד ג' שכאלו. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “קפיטליסט” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 1) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים. בנוסף כל השתתפות בקידומים של מפרסמים המופיעים בשירות, לרבות תשלומים וקבלת סחורות, או כל חוזה אחר הם בינך לבין המפרסם בלבד. אתה מסכים שקפיטליסט לא אחראית לכל פגיעה או נזק מכל סוג הקשורה להתקשרות שלך עם אותם מפרסמים.

6.מניעת גישה לאתר

משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “קפיטליסט”.

7.פרטיות

פרטיות המשתמשים חשובה לנו. אתה מבין שבשימוש בשירות אתה מסכים לאיסוף, שימוש ושיתוף המידע שלך במפורט במדיניות הפרטיות שלנו.

8.אבטחה

אבטחת המידע שלכם חשובה לנו. אנו מיישמים אמצעי אבטחה מתקדמים להגנה על הפרטים האישיים שלכם כמו הצפנת התקשורת וחומת אש, אך עם זאת לא ניתן להבטיח ב100% שאף גורם חיצוני לא מורשה לא יצליח לחדור את אמצעי האבטחה שלנו או להשתמש במידע שלכם למטרות זדוניות. אתה מכיר בכך שאתה מספקת לנו את המידע האישי שלך באחריותך בלבד.

9.תוכן שנוצר על ידי משתמשים

באיזורים מסויימים השירות יאפשר למשתמשים לפרסם תוכן כמו מידע פרופיל, תגובות, שאלות, ותכנים אחרים או כל מידע שנוצר באתר על ידי משתמשים. אנו לא טוענים בעלות על תכנים הנוצרו על ידך. תוכן שיצרת נשאר שלך, עם זאת בכך שאתה משתף את התוכן דרך השירות, אתה מסכים לאחרים לצפות, לערוך, ו/או לשתף את התוכן שלך בהתאם להגדרות שבחרת והסכם זה. לוורדפרס בחינם יש את הזכות, אך לא מחוייבת, להסיר כל תוכן שיצרת דרך השירות לשיקול דעתה הבלעדי.

אתה מסכים לא לפרסם תוכן ש: (1) עלול ליצור סיכון, פגיעה, אבדן, פיזי או נפשי, מצוקה נפשית, מוות, נכות, או מחלה פיזית או נפשית לאף אדם אחד או חיה. (2) עלול לגרום סיכון או כל סוג אחר של אבדן או נזק לאף אדם או רכוש. (3) מחפש לפגוע או לנצל ילדים על ידי חשיפה שלהם לתוכן לא ראוי, בקשה של פרטים מזהים אישיים או אחרים. (4) עלול לגרום או לתרום לפשיעה או עבירה על החוק. (5) מכיל כל תוכן או מידע שאנו מחשיבים כלא חוקי, פוגע, גזעני או מפלה, מהווה חדירה לפרטיות, מציק, משפיל אדם אחר, מאיים או מחפיץ. (6) מכיל כל מידע או תוכן בלתי חוקי. (7) מכיל כל אינפורמציה או תוכן שאין לך את הזכות לפרסם תחת החוק או תחת חוזה כלשהו. (8) מכיל כל אינפורמציה או תוכן שאתה יודע שאינו נכון. אתה מסכים שכל תוכן שפרסמת לא מפר או יפר זכויות של צד ג' מכל סוג, כולל אך לא רק קניין רוחני או הזכות לפרטיות. וורדפרס בחינם שומרת לעצמה את הזכות, אך לא מחוייבת, לדחות או להסיר כל סוג של תוכן שנוצר על ידך שאנו מאמינים, לשיקול דעתנו הבלעדי, מפר את אחת מתקנות אלה.

בהקשר לתוכן הנוצר על ידי משתמשים, אתה מאשר, מייצג וערב לכך ש:

התוכן שלך והשימוש של קפיטליסט בו תואמים להסכם זה והשירות לא יפר אף חוק או זכויות של אף צד ג', כולל אך לא רק כל קניין רוחני או זכות לפרטיות. קפיטליסט עלולה לממש את הזכויות שלה על התוכן שלך, שניתנו לה תחת הסכם זה, מבלי אחריות לאף תשלומים, עמלות, או תמלוגים שיש לשלם תחת כל הסכם מסחרי או אחר. למיטב ידיעתך, כל התוכן שתספק לנו הוא נכון ומדויק. יש לך הסכמה בכתב לפרסם כל מידע מזהה של אדם אחר בתוכן שתיצור באתר, בצורה שתואמת לשירות ולהסכם זה, וכל אדם כזה שחרר אותך מכל חבות שעלולה לעלות בהקשר לשימוש זה. קפיטליסט לא תיקח אחריות או חבות לאף תוכן שנוצר על ידך או אף משתמש אחר או צד ג' או נשלח דרך השירות. אתה תהיה אחראי באופן בלעדי לתוכן שלך באתר ולהשלכות של הפרסום או השליחה שלו, ואתה מסכים שאנחנו רק מתפקדים כצינור פסיבי לפרסום התוכן המקוון שלך. אתה מבין ומסכים שאתה עלול להחשף לתוכן שיצרו משתמשים אחרים וייתכן שאינו מדוייק, מחפיץ, לא ראוי לילדים, או לא תואם למטרות שלך בכל צורה אחרת, ואתה מסכים שקפיטליסט לא תהיה אחראית לאף נזק שנגרם כתוצאה מתוכן שנוצר על ידי משתמשים.

10.הענקת זכויות על תוכן משתמשים

בפרסום כל תוכן שנוצר על ידך בשירות, אתה מעניק במפורש, ואתה מייצג וערב לכך שיש לך את כל הזכויות הדרושות להעניק לקפיטליסט רשיון לשימוש כלל עולמי, ללא תמלוגים, ניתן להעברה, תמידי, לא ניתן לביטול, לא בלעדי, לשימוש, הפצה, עריכה, פרסום, תרגום, הצגה פומבית, לרשום מידע פומבי, או ליצור עבודות נגזרות מכל תוכן שפרסמת בשירות והשם, הקול, ו/או דומיהם כמסופק בתוכן המשתמש שלך, בהכל או בחלק, בכל צורה, מדיה או טכנולוגיה, אם ידועה כיום או שתפותח בהמשך, לשימוש עם קפיטליסט, כולל אך לא רק שימוש לקידום או הפצה מחדש של חלק או כל השירות (ועבודות נגזרות) בכל פורמט מדיה ודרך כל ערוצי מדיה. אתה בזאת מעניק בנוסף לכל משתמש של השירות רשיון לא בלעדי לגשת לתוכן המשתמש שלך הנוצר דרך השירות, ולהשתמש, להציג, להפיץ ולהציג כל תוכן שכזה כמותר דרך הפונקציונליות של השירות ותחת הסכם זה.

11.איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

12.יצירת קשר

ניתן ליצור איתנו קשר בדף יצירת הקשר.

13.ייעוץ השקעות

בעלי האתר אינם מחזיקים ברישיון פיננסי מקצועי כלשהו, ובכלל זה אינם מוסמכים כיועצי השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ”ה-1995, או כיועצים פנסיוניים על פי חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים התשס”ה-2005.

יתכן ובעלי האתר יחזיקו/ימכרו מניות המוזכרות במאמרים הנמצאים באתר , ואין זה מהווה כייעוץ.

השקעה ללא התייעצות עם בעל רישיון פיננסי , פנסיוני או יועץ השקעות מוסמך עלולה לגרום לההפסד כספים , בעת שימוש באתר המשתמש מסכים שכל פעולה שהוא מבצע היא על אחריותו בלבד , ואין בעלי האתר אחראים בצורה זו או אחרת להפסדים שעלולים להגרם.

שימוש באתר מהווה הסכמה לכלל הסעיפים המובאים בדף זה – במידה ולמשתמש יש סייג מאחד הסעיפים עליו לצאת מהאתר ולא להמשיך להשתמש בו.